Zbieramy, segregujemy, przetwarzamy odpady - edycja XIII

Zdjęcia z uroczystego rozdania nagród w konkursie edukacyjnym p.n.: Zbieramy, segregujemy, przetwarzamy odpady – XIII edycja, które odbyło się 14.06.2019 r. w budynku wielofunkcyjnym (świetlicy) Urzędu Gminy w Baćkowicach.

Zarząd Związku pragnie podziękować wszystkim Szkołom za udział w programie edukacyjnym, oraz pragnie zaprosić do kolejnej XIV edycji programu którą rozpoczynamy od września 2019 roku.
Zbieramy, segregujemy, przetwarzamy odpady - edycja XII

Zdjęcia z uroczystego rozdania nagród w konkursie edukacyjnym p.n.: Zbieramy, segregujemy, przetwarzamy odpady – XII edycja, które odbyło się 18.06.2018 r. w budynku wielofunkcyjnym (świetlicy) Urzędu Gminy w Baćkowicach.
Zbieramy, segregujemy, przetwarzamy odpady - edycja IX

Zdjęcia z uroczystego rozdania nagród w konkursie edukacyjnym p.n.: Zbieramy, segregujemy, przetwarzamy odpady - edycja IX, , które odbyło się 08.06.2015 r. w budynku wielofunkcyjnym (świetlicy) Urzędu Gminy w Baćkowicach.

 Zbieramy, segregujemy, przetwarzamy odpady - XI edycja

Zdjęcia z uroczystego rozdania nagród w konkursie edukacyjnym p.n.: Zbieramy, segregujemy, przetwarzamy odpady – XI edycja, które odbyło się 05.06.2017 r. w budynku wielofunkcyjnym (świetlicy) Urzędu Gminy w Baćkowicach.

Czytaj więcej...

Zbieramy, segregujemy, przetwarzamy odpady - X edycja

Zdjęcia z uroczystego rozdania nagród w konkursie edukacyjnym p.n.: Zbieramy, segregujemy, przetwarzamy odpady – X edycja, które odbyło się 06.06.2016 r. na ZAMKU KRZYŻTOPÓR W UJEŹDZIE.